e-mail: office@dcc.md

telefon: 022-23-86-95

Funcţionarii DCC ///

Nr.

d/o

Denumirea secţiilor

       Tel intern/birou       

Telefon fix

 

Aparatul direcției

 

 

1

Şef  al Direcţiei –Alexandru PANFILII

102/102

23-49-76

2

Șef adjunct – Caftanat  Alexandru

114/114

21-03-14

3

Șef probleme juridice –

113/113

23-50-97

4

Director tehnic –  Rotaru Grigore

103/103

23-50-96    

5

Specialist serviciul personal  Ivanov Gheorghe

111/111

23-49-47

6

Jurisconsult – Ciofu  Dumitru

113/113

23-50-97

 

 

 

 

 

Cancelaria

 

 

1

Şef cancelarie –Panaghiu Nina

101/101

23-86-95

2

Specialist principal – Iachimciuc Svetlana

112/109

23-49-35

3

Specialist  suportul tehnic  retea  PC –Baciu  Nicolae

112/109

23-49-35

 

 

 

 

 

Secția finanțare și evidență contabilă

 

 

1

Contabil – şef – Gaja Iulia

114/114

21-03-14

2

Contabil - şef adj. –Iovu Iulia

108/108

23-49-34

3

Specialist principal –Crucean Veronica

108/108

23-49-34

4

Specialist principal – Ţurcan Silvia

108/108

23-49-34

 

 

 

Secţia supraveghere tehnică

 

 

 

 

1

Specialist principal –Zumbrean Mihai

205/205

23-21-91

2

Specialist principal –Gromațchi Iurie

205/205

23-21-91

3

Specialist principal –Băţ Tudor

205/205

23-21-91

4

Specialist principal –Novicov Serghei

209/207

23-50-95

5

Specialist principal –Nazarciuc  Oleg

209/207

23-50-95

6

Specialist principal –Harabagiu Octavian

207/207

23-42-77

 

207/207 

23-42-77 

       

Secția transmiterea la balanţă și evidența obiectivelor nefinalizate

 

1

Şef grup –Gore Constantin

203/203

23-55-75

2

Specialist principal –Craijdan Mihai

204/204

23-35-96

3

Specialist principal –Corj Anatol

204/204

23-35-96

4

Specialist principal –Alexeeva Nadejda

204/204

23-35-96

 

 

 

 

 

Secţia proiectare şi devize

 

 

1

Specialist principal proiectări –Solonari Galina

110/110

23- 53-35

2

Specialist principal proiectări –Formusatina Elena 

110/110

23-86-91

3

Specialist principal proiectări –Iftimi Lilea

110/110

23- 86-91

4

Specialist principal devize –Covali Irina

206/112

23-53-38 

5

Specialist principal devize –

   

 

 

 

 

 

Arhiva și biblioteca tehnică

 

 

1

Specialist coordonator lucrări de proiect –

Streleț-Necipurenco  Ala

105 /105

23-49-35

 

 

 

 

 

Secţia economie și planificarea investiţiilor capitale

 

 

1

Șeful secției – Goncearova Ludmila                  

208/206

23-53-39

2

 

208/206

23-53-39

3

 

208/206

23-53-39

 

 

 

 

 

Secția   achiziţii publice

 

 

1

Şef secție –Ciburciu Tatiana

106/106

23- 49-36

2

Specialist principal – Gaja Maria

106/106

23- 49-36

3

Specialist principal – Onicov Irina

106/106

23- 49-36

 

 

 

 

 

Grupul gospodărire

 

 

 

Șeful grupului – Burlea Larisa

104/104

23-41-20

 

 

 

 

 

Baza tehnico-materială, str. Uzinelor 14

 

 

1

Şeful  bazei – Creţu Victoria

 

47-26-39

2

Gestionar depozit –

 

47-26-71

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorii ///